Tekno Touch Akustik Sünger / Kadife Kaplı Akustik Sünger

Tekno touch sünger, poliüretan ve melamin maddelerinden üretilen akustik süngerlerin yüzeyine kadife kaplanarak oluşturulmaktadır. Yüzeyine kaplanan kadife sayesinde süngerler renk kazanmaktadır. İstenilen renklerde elde edilebilmektedir. Mekanlara güzel bir görüntü sağlamaktadır. Uygulandığı mekanda seslerin düzenlenmesini sağlamaktadır.

 tekno touch akustik sünger

Sipariş üzerine istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Ebatları 50 x 50 cm dir. İsteğe göre 100 cm x 50 cm olarakta üretilebilir. Yoğunluk 50 dns ve kalınlıkları 30 mm - 40 mm dir. Yüzey şekilleri düz ve desenli olarak üretilebilir. Desenleri yumurta, labirent ve spesiyal formlarında meydana gelmektedir. Ses problemlerinin renkli çözüm yoludur.

 tekno touch akustik sünger

Eko, yankı ve uğultu gibi ses problemlerinin oluşmaması için tavan ve duvarlara uygulanmaktadır. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Renk ve model seçenekleri ile uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandıran dekoratif üründür. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

tekno touch akustik sünger

Tekno Touch Sünger Özellikleri

  • Ateşle temasında alevlerin büyümesine engel olmaktadır.
  • 50 x 50 cm ebatlarındadır.
  • Yoğunluk 50 dns.
  • Kalınlık 30 mm - 40 mm.
  • İstenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Yüzeyi düz, yumurta, spesiyal ve labirent formlarındadır.
  • Akustik yalıtım sağlamaktadır.

Tekno Touch Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, ofis, çağrı merkezi, reji odası, prova odası konser salonu, sinema salonu, ev sinema odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, akustik oda, toplantı salonu gibi ve benzeri bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

TEKNO TOUCH TEKNİK VERİLERİ

tekno touch sünger teknik verileri

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git