Spesiyal Sünger

Akustik Spesiyal Sünger, özel üretim şekline sahip akustik sünger çeşitidir.Esnek ve kolay uygulanabilir sprey boya ile yüzeyi boyama özelliğine sahiptirler. Açık gözenekli ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Akustik spesiyal sünger poliüretan hammaddesine sahiptir.Akustik Spesiyal Sünger I. sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertikalı ISO belgesine sahiptir.

 

akustik spesiyal sünger

Spesiyal sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre değişmektedir. Özel kesim akustik sünger çeşitidir.  Spesiyal sünger akustik sünger çeşitleri arasında olan, ses yalıtımı sağlayan ve ortam akustiği düzenleyen ses izolasyon malzemesidir. Yanmazlık ve ses emicilik özelliği spesiyal süngerde de mevcuttur. Çok geniş bir kullanım alanı olan spesiyal sünger özellikle akustik mekanlarda sık tercih edilen bir süngerdir. Spesiyal süngerinde bariyerli modeli bulunmaktadır. Spesiyal süngerinde bariyerli modeli güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

akustik spesiyal sünger

Spesiyal süngerde diğer akustik süngerler gibi poliüretan köpükten üretilen bir süngerdir. Kalitesi birinci sınıftır. Mükemmel akustik ve ses yalıtım performansı sağlar. Özellikle bariyerli modeli ses yalıtımında üstün bir performans sağlar. Akustik mekanlarda seslerin kaliteli gelmesi ve yankı, eko gibi problemlerin engellenmesi için kullanılmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olan spesiyal süngerin yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Spesiyal süngerin hammaddesi poliüretan köpüktür. Solid yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır.

akustik spesiyal sünger

Akustik Spesiyal Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • 38 mm kalınlığındadır.
  • Yoğunluk 50 dns - 70 dns - 90 dns dir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • ISO kalite belgeli bir süngerdir.
  • Yanmazlık sertifikası mevcuttur.

Akustik Spesiyal Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, konser salonu, akustik oda, akustik kabin, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, disco - bar, kompresör odası, jeneratör kabini, tekne motor kabini, makine dairesi, kazan dairesi, asansör dairesi, hidrofor odası, chiller soğutma grubu vb.

Spesiyal Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb50 tb50

Spesiyal Akustik Sünger Ses Yutumu Verileri

spesiyal sünger ses absorbe

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git