Bass Trap Akustik Bass Kırıcı Sünger

Bass trap sünger poliüretan maddesinden meydana gelmektedir. Düşük frekanslı ses problemlerinin giderilmesinde en iyi performansı sergileyen malzemelerden biri olarak kabul edilmektedir. Bass trap sünger, köşe bass tuzağı olarakta bilinmektedir. Duvarların köşelerine yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bass kırıcı ve ses emici özellikte bir malzemedir.

Ölçüleri standart olarak 30 x 30 x 60 cm ebatlarında elde edilmektedir. Üretim rengi gridir. Yoğunluğu 26 dansitedir. Ateşe karşı dayanıklı bir hale getirilmiştir. Ateşle temas ederse erimez. Alevlerin büyümesine engel olur. Bass kırıcı özelliktedir ve bass frekanslarının düzenlenmesini sağlamakdır.

bass trap akustik bass kırıcı sünger

Açık gözenekleri sayesinde seslerin düzenlenmesini sağlamaktadır. Uygulandığı mekanda yankı gibi sorunların oluşmasına engel olmaktadır. Bass frekanslarını mükemmel bir seviyede ayarlamaktadır. Ses problemlerini gidererek, seslerin daha net ve kaliteli duyumunu sağlamaktadır.

bass trap akustik bass kırıcı sünger

Bass trap akustik sünger özel yapıştırıcısı olan solid ile uygulanmaktadır. Solid adı verilen madde güçlü bir yapıştırıcıdır ve malzemeye zarar vermez. Solidin uygulanacak bölgeye sürülmesinden sonra bass trap yapıştırılır. Yapıştırma işleminde malzemenin arka yüzeyinin temiz ve düz olmasına dikkat edilmelidir. Esnek ve hafif bir malzeme olduğu için kolayca yapıştırılabilir.

bass trap akustik bass kırıcı sünger

Bass Trap Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özelliktedir.
  • Ateşle temas ederse erimez.
  • Üretim rengi gri.
  • Ebatları 30 x 30 x 60.
  • Yüksek akustik performans.
  • Bass kırıcı özelliktedir.

Bass Trap Akustik Sünger Kullanım Alanları

Ses kayıt odası, stüdyo, sinema salonu, ev sinema odası, müzik odası, prova odası, televizyon stüdyosu, konser salonu, radyo stüdyosu, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ

bass trap sünger ses yutum verileri

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git