Basotect Melamin Süngerler

Basotect Melamin Sünger; yoğun gürültü akışının olduğu ortamların akustik düzenlemesini sağlayan sünger çeşitidir. Basotect Melamin Süngerlerin I. sınıf yanmazlık ISO sertifaka belgesine sahiptirler. Ses emiciliği yanı sıra akustik düzenleme de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılmaktadırlar.Farklı renk ve çeşitleri mevcuttur. Piramit, Labirent, Yumurta,Spesiyal ve düz şekilleri mevcuttur. Gri ve beyaz renk seçenekleri vardır. Ses yalıtımı malzemelerinden bir tanesi de basotect melamin süngerdir. Basotect sünger melaminden üretilen antibakteriyel bir üründür. Yanmazlık özelliği basotect melamin süngerde de mevcuttur ve bu özellik hiç bir kimyasal madde katkı edilmeden sağlanmaktadır. Basotect melamin süngerin yüzeyi 4 farklı formda ve düz olarak gri ve beyaz renklerde üretilmektedir.

basotect melamin sünger

Basotect Melamin Süngerler yoğunluk ve kalınlıklarına göre fiyat değişimi göstermektedirler.Melamin süngerler ses yalıtımı ve ses izolasyonunda yüksek performans sağlamaktadırlar.Melamin köpük hammaddesi melamin olan antikbakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Hammaddesi melamin köpük olan basotect sünger akustik süngerler sınıfına girmektedir. Antibakteriyel ve yanmaz özellikte olması nedeniyle çok tercih edilen bir üründür. Yüzeyi düz, labirent, yumurta, spesiyal ve piramit formlarda üretilmektedir. Yoğunluğu düşük hafif bir ürün olan basotect melamin süngerin ses yutumu yüksektir. Ses problemlerini çözümler. Ses yalıtımı sağlayan melamin sünger epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir. Ses bariyeri ile birlikte kullanılması durumunda çok güçlü derecedeki sesleri bile izole edebilir. Stüdyo, toplantı odası, ofisler, ses kayıt odası, konferans salonu gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

basotect melamin sünger

Basotect Melamin Sünger,antibakteriyel olması sebebiyle genellikle hastane ve okul gibi mekanlarda kullanılmaktadırlar.Basostect Melamin Süngerler yüksek ses frekanslarının yutulması, çınlamanın önlenmesi, mekan akustiğinin düzenlenmesi gerekn yerlerde ısı ve ses yalıtımını sağlayan süngerlerdir. Melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılı süngerlerdir.Yüzeyi boyanabilir yada gözenekli deri kaplanabilir. Melamin reçineden üretilen bir maddedir. Basotect süngerde melamin köpükten meydana gelmektedir. Çok hafif bir sünger olan melamin sünger esnek bir yapıya sahiptir ve yoğunluğu düşüktür. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ses yutma özelliği olan bir süngerdir. Ses yalıtımı sağlayan ve bunun yanında ısı yalıtımınada katkıda bulunan bir üründür.

basotect melamin sünger

Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Bakteri üretmez bir süngerdir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Yanmaz özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.
  • Esnek ve hafif bir yapıdadır.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte uygulanabilir.
  • Kalite standartlarına uygun bir malzemedir.
  • Yanmazlık sertifikası mevcuttur.

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

 Hastane, okul, toplantı salonu, konferans salonu, fuarlar, çağrı merkezi, ofis, sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonu, hastane EMAR odası, prova odası, akustik oda, akustik kabin, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

BASOTECT MELAMİN YANMAZLIK VERİLERİ

basotect melamin sünger yanmazlık verileri

BASOTECT MELAMİN SES YUTUM VERİLERİ

basotect ses yutum verileri

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git