Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odası büyük şirketlerde önem seviyesi yüksek olan hassas kararların alındığı bir mekandır. Alınacak kararların gizlilik çerçevesinde yapılması gerekmektedir. Bu hassas kararların güvenli bir ortamda konuşulabilmesi için toplantı odasında bir ses yalıtım uygulaması yapılması önemlidir. Ortamdan ses çıkmaması için ses kesici malzemeler ile bir uygulama yapılmalıdır.

toplantı odası ses yalıtımı

Mekana dış ortamdan ses girmesi rahatsızlığa neden olur. Dış ortam sesleri nedeniyle insanlar toplantı sırasında görüşülen konulara yoğunlaşılamaz. Konsantre bozukluğu yaşarlar. Dikkat kaybı yaşayabilirler. Ortamdaki seslerin dışarıya çıkması ve dış ortamdaki seslerinde içeriye girmesine engel olmak için ses kesici malzemeler ile ses geçişlerinin kesilmesi sağlanabilmektedir.

 toplantı odası ses yalıtımı

Toplantı odasında ses yalıtımı sağladıktan sonra, seslerin düzenlenebilmesi için akustik yalıtımında yapılması gerekir. Mekanda oluşan eko, yankı ve uğultu gibi problemler engellenir. Seslerin daha net ve anlaşılabilir olması sağlanır. Kullanılacak akustik ürünler istenilen renklerde seçilebilir ve dekoratif bir şekilde kullanılabilir.

toplantı odası ses yalıtımı

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git