Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyolar ses yalıtımı uygulamasının yapılması gereken önemli mekanlardır. Yapılacak işlerin profesyonel olması için bu uygulamanın yapılması gerekir. Akustik süngerler kullanılarak ses yalıtımı ve ortam akustiği sağlanmış olur. Mekanda eko ve yankı gibi ses problemlerinide engeller. Bu uygulamada kullanılacak süngerler yanmaz süngerlerdir. Ses emicilik özelliği olan süngerlerdir ve bu sayede akustik düzenleme sağlanır. Stüdyo ses yalıtımında kullanılan süngerler yanmaz süngerlerdir.

stüdyo ses yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı yapılması gereken önemli mekanlar arasındadır. Stüdyolarda yapılacak işlerin profesyonelliği açısından ortam akustiğide çok önemlidir. Akustik süngerler ile ortam akustiği sağlanır ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Tavanlara, duvarlara ve zemine uygulama yapılarak hem ses geçişleri engellenir hemde akustik düzenleme sağlanır. Uğultu, eko gibi problemlerde giderilir. Ses emici özellikteki süngerler kullanılmaktadır.

stüdyo ses yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımında kullanılan akustik süngerler solid yapıştırı ile duvarlara ve tavanlara yapıştırılmaktadır. Akustik düzenleme sağlanarak seslerin daha kaliteli gelmesi amaçlanmaktadır. Profesyonel bir stüdyo oluşturulmak isteniyorsa ses yalıtımı uygulaması yapılması kesinlikle gerekmektedir.

stüdyo ses yalıtımı

BİZE ULAŞIN

Tekno Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri

Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul

T 0850 333 93 95
Email: iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
T (532) 576 67 13
Yol Tarifi

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git