Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses kayıt odasında yapılacak çalışmaların profesyonelliği ve kalitesi açısından mekandaki ses düzenlemesinin ve yalıtımının iyi olması gerekmektedir. Kayıt sırasında hatalar oluşmaması için ses yalıtımı önemlidir. Dış ortamdan gelecek sesler nedeniyle insanların dikkatleri bozulabilir ve yapılacak kayıtlar kalitesiz olur.

 ses kayıt odası yaltımı

Dış ortam sesleri nedeni ile kayıtlarda hata olabilir ve oluşturulması daha çok zaman alabilir. Zaman kaybı ve konsantre kaybı yaşamamak için dış ortam seslerinin engellenmesi gerekmektedir. Ses kesici malzemeler ile bu durum ortadan kaldırılabilir. Ses geçişleri engellenerek profesyonel bir ses kayıt odası luşturulur.

 ses kayıt odası yaltımı

Ses yalıtımı işlemi yapıldıktan sonra ortamda seslerin düzenlenebilmesi için akustik izolasyon yapılması gerekir. Akustik özellikteki malzemelerin kullanılması ile mekanda yankı yalıtımı sağlanır. Seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyulması sağlanır. Yapılacak çalışmalar daha kaliteli oluşturulur. Profesyonel bir ses kayıt odası için akustik ve ses yalıtımı önemlidir.

ses kayıt odası yaltımı

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git