Ofis Ses Yalıtımı

Ofislerde ses yalıtımı ve akustik izolasyon uygulamaları önemlidir. Özellikle çalışan sayısı fazla olan ofislerde ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu nedenle çalışanlar olumsuz yönde etkilenebilir. Dış ortam sesleri nedeniylede çalışma performansları düşebilir. Konsantre olamazlar. İşlerine yoğunlaşamazlar ve dikkatleri dağılabilir. ofis ses yalıtımı

Dış ortam seslerinin  mekana girişini engelleyebilmek için ses kesici malzemeler ile duvarlara bir uygulama yapılmalıdır. Doğru malzeme kullanımı ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Ses geçişlerinin engellenmesi ile çalışanlar dış ortam seslerinden etkilenmez ve iş performansları artar. Daha rahat bir çalışma ortamı oluşturulur.ofis ses yalıtımı

 Ses geçişleri engellendikten sonra mekandaki ses karmaşasının önüne geçebilmek için akustik özelliktki malzemeler ile bir uygulama yapılmalıdır. Masalar arasına seperatör, tavan ve duvarlara akustik sünger yada kumaş kaplı paneller, alanların bölümlenebilmesi için akustik paravan gibi malzemeler kullanılarak ortamda sesler düzenlenebilir ve ses karmaşası engellenir.

ofis ses yalıtımı

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git