Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik odaları ses yalıtım uygulaması mutlaka yapılması gereken mekanlardandır. Yapılacak işlerin profesyonel olması için bu uygulama gereklidir. Dışarıdan içeriye girecek en ufak sesler yapacağınız işte hatalara neden olabilir. İçeride dış ortam sesinin sıfır düzeyinde olması gerekir. Akustik süngerlerle müzik odalarına uygulama yapıldığında ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlanmış olur.

müzik odası ses yalıtımı

Akustik süngerlerin ses emicilik özelliği sayesinde müzik odasında yapıcağınız uygulamada akustik düzenleme sağlamış olucaksınız. Müzik odasında akustik düzenlemede önemlidir. Yankı, eko gibi ses problemleride ses yalıtımı uygulaması ile engellenmiş olur. Seslerin kaliteli gelmesi için bu uygulama gereklidir. Müzik odasına yaptıracağınız ses yalıtımı ile mekanda akustik düzenleme ve ses izolasyonu sağlamış olursunuz.

müzik odası ses yalıtımı

Müzik odaları, dışarıdan içeriye gelen ve içeriden dışarıya çıkabilecek seslerin izole edilebilmesi için ses yalıtımı uygulaması yapılması gereken önemli mekanlar arasındadır. Ses kesici süngerler sayesinde ses geçişleri engellenmektedir. Müzik odasında akustikte önemlidir. Seslerin daha kaliteli gelmesi için akustik süngerler ile duvarlar kaplanmaktadır. Akustik süngerler sayesinde hem sesler daha kaliteli gelir hem de yankı ve eko gibi ses problemleri engellenir.

müzik odası ses yalıtımı

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git