Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Evinizde bir sinema odası oluşturduysanız mutlaka ses izolasyonu ve akustik yalıtım işlemi yaptırmalısınız. Seslerden dolayı çevredeki insanları rahatsız etmeden ve dış ortam sesleri nedeniyle sizinde rahatsız olmadan sinema odanızda film seyredebilmeniz için ses kesici özellikteki malzemeler ile bir uygulama işlemi yapılmalıdır.

ev sinema odası ses yalıtımıSinema odanızda huzurlu bir şekilde film seyedebilmek için ses yalıtımı gereklidir. Kimseyi rahatsız etmeden ve kimseninde sizi rahatsız etmediği bir ortam oluşturabilmek için seslerin düzenlenmesi önemlidir. Dış ortam sesleri nedeniyle filmin tadını çıkaramayabilirsiniz. Bu durumda duvarlara yapılacak ses yalıtım uygulaması ile sorun giderilebilir.

ev sinema odası ses yalıtımı

Ses geçişleri engellendikten sonra ortamın akustiği kontrol altına alınması gerekmektedir. Bu durumda akustik sünger yada kumaş kaplı akustik paneller ile mekanda ses düzenlemesi sağlanır. Kaliteli ve daha net bir şekilde sesler anlaşılır hale getirilir.

ev sinema odası ses yalıtımı

BİZE ULAŞIN

Tekno Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri

Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul

T 0850 333 93 95
Email: iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
T (532) 576 67 13
Yol Tarifi

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git