Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde çok sayıda insan çalışmaktadır. Çalışanlar sürekli telefonla görüştükleri için yakın olan çalışma masaları nedeniyle bir ses karmaşası oluşmaktadır. Bu ses karmaşası nedeniyle çalışanların iş performanslarında düşüş görülebilir. Çalışma masalarının yakın olması nedeniyle masaların arasında seperatör kullanılarak problem çözülebilmektedir.

çağrı merkezi ses yalıtımı

Masalar arasında kullanılacak olan seperatörler istenilen renklerde ve ebatlarda temin edilebilmektedir. Seperatör sayesinde ses karmaşası engellenebilir. Tavan ve duvarlara akustik özellikteki süngerler yada kumaş kaplı paneller uygulanarak seslerin düzenlenmesi sağlanabilir. Akustik malzemeler mekanda eko, yankı ve uğultu gibi problemlerin oluşmasına engel olur.

çağrı merkezi ses yalıtımı

Dış ortamdan gelen sesler nedeniylede çalışanların konsantresi bouzulur, dikkat kaybı yaşarlar ve işlerine yoğunlaşamlazlar. İş performanslarında düşüş görülür. Bu nedenle ses geçişlerinin engellenmesi için ses kesici özellikteki malzemeler ile bir ses yalıtım uygulama işlemi yapılmalıdır.

çağrı merkezi ses yalıtımı

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git