Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı, temel olarak ortamdaki zararlı ses ve titreşimlerin zararlı etkilerini en aza indirmeyi sağlar. Gürültü,düzensiz ses karmaşasının yaşandığı yerlerde istenmeyen huzursuz edici sesleri ortadan kaldırır.

Ses yalıtımı konutlarda, ofislerde, hastanelerde, okullarda, müzik odalarında, stüdyo gibi iş alanlarında, s,nemalarda, tiyatrolarda, bowling salonunda, ev sinema gibi eğlence mekanlarında kısacası tüm yaşam alanlarınızda gürültü konforunuzu sağlayacak çözümler sunmaktadır.

İnsan yaşadığı ortamda sesten, gürültüden yaşadığı stresten fazlasıyla zarar görmektedir.Zarar verici sesler insanı psikolojik olarakta etkilediği için huzursuzluk sağlamaktadır. Bu huzursuz ortamı yok etmek, sesi kontrol altına almak ses yalıtımındaki en önemli amaçtır.

 

Ses Yalıtım Süngerleri

Akustik düzenleme yapmak için akustik sünger, rahatsız edici yüksek sesleri kesmek ve izolasyonunu yapmak için bariyerli süngerler, orta derecedeki sesleri kullanmak için ise bondex süngerpan kullanılmaktadır.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Rahatsız edici seslerin rahatsız edici özelliklerini ortadan kaldırmak asıl amacıdır.Sesin olumsuz etkilerinden etkilenmemek için mutlaka ses yalıtım malzemeleri kullanmak gerekir.Hem çevresel hem de sağlık nedenleri için ses yalıtımı yapıldığı görülmektedir.

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git