Masa Seperatörleri

Ofislere yönelik istekleriniz doğrultusunda montajını yaptığımız seperasyon sistemlerimizle kaliteli bir çözüm sunmaktayız.Masalar arasında ayırıcı olarak kullanılan seperatörler ile konumlandırmada bütünlük sağlayabiliriz. Masalar arasında kullanılan seperatör masaları bölme ve ses karmaşasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Masa seperatörü genel olarak çalışan sayısının fazla olduğu iş yerlerinde, ofislerde, çağrı merkezleri ve benzeri mekanlarda çok sık bir şekilde kullanılan bir üründür. Çalışanların konuşma seslerinden dolayı ses karmaşası oluşmasından rahatsız olmamaları için masaların arasına seperatörler konularak masaların ayrımı sağlanmaktadır.

masa seperatörü

Çalışanların ses karmaşasından dolayı etkilenmemeleri için, çalışma performanslarının düşmemesi ve dikkat kaybı yaşamamaları için masa seperatörleri kullaınlmaktadır. Seperatörler renk seçenekleri ile ortama hoş gir görünüm katar. Mekanlarınıza uygun olarak üretilir ve dekoratiftir. Masa seperatörleri özellikle çağrı merkezlerinde konsantre kaybı yaşanmaması için kullanılmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Tekno Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri

Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul

T 0850 333 93 95
Email: iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
T (532) 576 67 13
Yol Tarifi

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git