Tekno Sünger Harita

Akustik Sünger Nerelerde Kullanılır

Akustik süngerler ortamdaki eko,yankı gibi sorunları engellemek ve ses kalite performansını arttırmak amacıyla duvar ve tavanlarda kullanılmaktadır. Bariyerli modelleri ise ses kesici özelliktedir. Kısaca akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamalarında kullanılmaktadır.

AKUSTİK SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonları, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, sinema salonları, ev sinema odası, hastane, evlerde, kompresör odası, jeneratör odası, reji odası, toplantı odası, ofis, konferans salonu, makine dairesi, kazan dairesi, hidrofor odası, asansör dairesi, tekne motor kabini, disco - bar gibi ve benzeri daha bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

akustik sünger kullanım alanları

akustik sünger kullanım alanları

akustik sünger kullanım alanları

BİZE ULAŞIN

Tekno Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri

Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul

T 0850 333 93 95
Email: iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
T (532) 576 67 13
Yol Tarifi

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git