Nova Akustik Harita

Akustik Sünger Nerelerde Kullanılır

Akustik süngerler ortamdaki eko,yankı gibi sorunları engellemek ve ses kalite performansını arttırmak amacıyla duvar ve tavanlarda kullanılmaktadır. Bariyerli modelleri ise ses kesici özelliktedir. Kısaca akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamalarında kullanılmaktadır.

AKUSTİK SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonları, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, sinema salonları, ev sinema odası, hastane, evlerde, kompresör odası, jeneratör odası, reji odası, toplantı odası, ofis, konferans salonu, makine dairesi, kazan dairesi, hidrofor odası, asansör dairesi, tekne motor kabini, disco - bar gibi ve benzeri daha bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

akustik sünger kullanım alanları

akustik sünger kullanım alanları

akustik sünger kullanım alanları

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git