Kumaş Kaplı Akustik Duvar Panelleri

Akustik Kumaş Paneller ses yansımalarının yoğun olduğu çoklu insan ses karmaşasında sönümleme olarak mükemmel çözüm sunmaktadır. Kumaş kaplı paneller ortam akustiği düzenleyen, yankı ve ekoyu engelleyen akustik panellerdir. Dekoratif bir ürün olan kumaş kaplı panel renk seçenekleri sayesinde her ortama uygun olarak üretilmiştir. Model ve renk seçenekleri ile uygulandığı ortama hoş bir görüntü kazandırır. Sıcaklığa karşı dayanıklı bir malzemedir ve istenilen boyutlarda üretilebilir.

Akustik Panellerin ön kısmındaki akustik özelliğe sahip istenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir.Kumaş Kaplı Panel ile dekoratif bir görünüm elde edebiliriz. Ayrıca akustik duvar paneller ile çekici ve çarpıcı bir görünüm yakalamak mümkündür. Bu panellerde doğal keçeler ve kumaşlar elde edilmiş tasarımlar mevcuttur. Ses emicilik özelliği olan akustik kumaş kaplı paneller bu sayede mekan akustiği düzenlemektedirler. Yankıyı ve ekoyu engelleyerek seslerin daha kaliteli gelmesini sağlar. Renk seçenekleri sayesinde her ortama uyum sağlarlar ve dayanıklı ürünlerdir. Toplantı odası, sinema salonu, konferans salonu gibi ve benzeri mekanlarda kullanılan panellerdir.

Akustik Paneller ile göze hitap eden ilgi çekici modelleri sizde edinebilir istediğiniz şıklıkta mekanda kullanabilirsiniz. 

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelleri camyünü Akustik Panel ve Basotect Melamin Sünger plakalarından üretilmektedir.Akustik Paneller farklı renklerde darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. 

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANEL KULLANIM ALANLARI:Tüm Çok Amaçlı Salonlar, Call Center, Çağrı Merkezleri, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

Akustik Kumaşlar yanmazlık formunda üretilen, akustik malzemelerin üzerine veya içerisine kaplanır ve yerleştirilir.Akustik camyünü levha ve Basotect Melamin Sünger kullanılmaktadır.

 

. Ana Malzeme 95 kg/m3 yoğunlukta akustik kumaş kaplı duvar levha.

. Kalınlık 20 mm ve 40 mm

. Akustik NRC değeri 0.90-0.95 aralığındadır.

· Yangın Dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı.

· Uygulama Şekli Kanca / Z Clip.

· Kenar Detayı Boya ile güçlendirilmiş.

· Ebatlar İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Kumaş Kaplı Panel Akustik Test Raporu

kumaş kaplı panel akustik test raporu kumaş kaplı panel akustik test raporu

Kumaş Kaplı Akustik Panel Yanmazlık Sertifikası

kumaş kaplı akustik panel yanmazlık sertifikası kumaş kaplı akustik panel yanmazlık sertifikası

Akustik Kumaş Kaplı Panel Ses Yutum Verileri

kumaş kaplı akustik panel ses yutum verileri

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git