Akustik Yüzer Tavan

Akustik yüzer tavan yüzeyi kumaş kaplı olan özel cam yünü yapısı ile seslerin düzenlenmesini sağlayan paneldir. Akustik yalıtım sağlayan akustik yüzer tavan panelleri ses yalıtımınada katkı sağlar. Gürültü problemlerini engeller. Seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Eko ve yankı gibi problemlere engel olur.

akustik yüzer tavan panelleri

Yüzer tavan panelleri istenilen renklerde, ebatlarda ve modelde temin edilebilmektedir. Mekanlarda ses düzenlemesi sağlar ve şık bir görünüm kazandırır.Tavana özel askı aparatıyla asılarak kullanılmaktadır. Kalınlığı 40 mm dir. Yapısında cam yübü bulunmaktadır. Kenarları boya ile güçlendirilmiştir. Dekoratif bir üründür.

akustik yüzer tavan panelleri

Akustik Yüzer Tavan Kullanım Alanları

Yemekhanelerde, kafelerde, çağrı merkezlerinde, iş yerlerinde, ofislerde, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, açık ofislerde, fuar alanlarında, anfilerde, dersliklerde, spor merkezlerinde vb.

akustik yüzer tavan panelleri

BİZE ULAŞIN

Tekno Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri

Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul

T 0850 333 93 95
Email: iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
T (532) 576 67 13
Yol Tarifi

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git