Akustik Yüzer Tavan

Akustik yüzer tavan yüzeyi kumaş kaplı olan özel cam yünü yapısı ile seslerin düzenlenmesini sağlayan paneldir. Akustik yalıtım sağlayan akustik yüzer tavan panelleri ses yalıtımınada katkı sağlar. Gürültü problemlerini engeller. Seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Eko ve yankı gibi problemlere engel olur.

akustik yüzer tavan panelleri

Yüzer tavan panelleri istenilen renklerde, ebatlarda ve modelde temin edilebilmektedir. Mekanlarda ses düzenlemesi sağlar ve şık bir görünüm kazandırır.Tavana özel askı aparatıyla asılarak kullanılmaktadır. Kalınlığı 40 mm dir. Yapısında cam yübü bulunmaktadır. Kenarları boya ile güçlendirilmiştir. Dekoratif bir üründür.

akustik yüzer tavan panelleri

Akustik Yüzer Tavan Kullanım Alanları

Yemekhanelerde, kafelerde, çağrı merkezlerinde, iş yerlerinde, ofislerde, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, açık ofislerde, fuar alanlarında, anfilerde, dersliklerde, spor merkezlerinde vb.

akustik yüzer tavan panelleri

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git