Akustik Paravan

Akustik Paravanlar, ortamda istenilen şekilde bölümlendirme için kullanılan, dekoratif ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar farklı renk alternatifleri sunmaktadır. Bölme duvar olarakta bilinen akustik paravan genel olarak iş yerlerinde yada ofislerde alanları bölümlendirmek ve ses karmaşasına engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. Akustik paravanlarda renk seçenekleri sunulmaktadır. Yankı ve eko gibi ses problemlerinide engeller. Renk seçenekleri sayesinde kullanıldığı mekana uyum sağlar ve şık bir görünüm sağlar. Dekoratif bir üründür.

Dekoratif bir şekilde kullanılan paravan bölme duvar gibi de düşünülebilir. Ofislerinizde farklı seçeneklerde kullanabileceğiniz bir uyum sağlamaktadır.İstediğiniz şekilde üretilip dekor edebilirsiniz. Ses karmaşasına engel olan akustik paravanlar yankıyı ve ekoyu da engeller. Dekoratif bir üründür ve renk seçenekleri sunulmaktadır. Birinci sınıf kalitedeki akustik paravan kullanıldığı mekana hoş bir görünüm katar. Genel olarak iş yerlerinde, çağrı merkezlerinde, ofislerde ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

 

Akustik Paravanlar birinci kalitede bir üründür. İstediğiniz renk seçenekleri ile akustik paravanlar üretilmektedir.Gürültünün yoğun olduğu alanları istediğiniz şekilde bölümlendirmede kullanılmaktadır.

 

Akustik Paravanlar yoğun ses karmaşasının olduğu yerlerde bölümlendirme için kullanılan, dekoratif ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlardır.

Akustik Paravan ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masa bölmede kullanılabilir.

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git