Akustik Baffle

Akustik baffle tavan panelleri sesi absorbe etmeyi sağlayan, ses yutucu ve emici özellikteki düzenleme panelleridir. Seslerin düzenlenmesi gereken mekanlarda tavana asılarak kullanılmaktadır. Yapısında özel cam yünü bulunmaktadır. Gürültü emici özelliktedir. İşletmelerde makinelerden çıkan gürültüleri emerek  daha huzurlu ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşmasını sağlar.

 akustik baffle tavan panelleri

Yüzeyine çarpan ses dalgalarını emer ve gürültü kirliliğini engeller. Seslerin daha kaliteli ve net duyumunu sağlar. Kalınlıkları 40 mm - 50 mm dir. Akustik yalıtım sağlar. İstenilen renklerde elde edilebilir. Mekanlara şık bir görünüm kazandırır. Dekoratif bir üründür.

 akustik baffle tavan panelleri

Akustik Baffle Kullanım Alanları

Toplantı salonları, konferans salonları, derslikler, anfiler, yemekhaneler, spor merkezleri, açık ofisler, çağrı merkezleri, fuar alanları gibi ve benzeri bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

akustik baffle tavan panelleri

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git