Akustik Panel

Gürültü probleminde uzman çözüm!

Akustik Panel, ortamda oluşan değişken frekans ses dalgalarını duvar ve ortamdaki eşyalara çarparak rezonansa girmesini önleyici ve sesin daha anlaşılır olmasını sağlayan kumaş kaplı panellerdir.

Akustik Paneller, kalabalık bir ortamda iletişimin  kalitesini en iyi performansta sağlamaktadır.Kaliteli kumaşlar renkli, dekoratif ve şık bir hale getirmektedirler.

  

 

 Akustik Paneller, iletişimin söz konusu olduğu alanlarda, ofisler, çağrı merkezleri, konser salonu, oda vs.ortamlarda kullanılabilmektedir. Ortamdaki çıkan sesler duvar ve ortamdaki eşyalardan gelen yansımalar şeklinde algılanmaktadırlar.

  

Akustik Panellerin temel amacı, ses kirliliğini ortadan kaldırarak, çevreye zarar vermeden huzurlu ve doğal algılanma seviyesi sağlamaktır.Paneller içerisine ses emici özelliğe sahip levhalar yerleştirilerek akustik yapıda bir panel sistemi elde edilir.

  

Evinizde, iş yerinizde, restoranınızda, yüzme havuzunuzda, lokalinizde kayıt stüdyonuzda ki gürültü problemlerinizi gidermede tavsiye almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Nova Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Adres :Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan / İstanbul

Ofis İrtibat : 0212 210 75 09

Müşteri – Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Akustik Yalıtım

Akustik ses yalıtımı yanmaz akustik süngerler veya akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir.

Ses İzolasyonu

Hava oluşumlu yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için duvar, tavan ve zeminlerde ses geçişini engelleyen malzemeler kullanılmalıdır.

Yukarı Git